Rozmiar tekstu:

Lokalna Organizacja Turystyczna Wokół Drawy, biorąca udział w projekcie Współpracy lokalnej JST i NGO na rzecz sektora turystyki w Kołobrzegu i Drawnie, w dniach 27.02-01.03. 2015r. już po raz trzeci organizuje konferencję w Dworze Pomorskim Luboradza. Tematem przewodnim spotkania będzie "Rozwój turystyki a ochrona środowiska w nowej perspektywie funduszy UE. Kanalizowanie ruchu turystycznego w zlewni Drawy jakodziałania na rzecz ochrony ekosystemów rzecznych."

Czytaj więcej...

Rozmiar tekstu:

Lokalna Organizacja Turystyczna „Wokół Drawy”, po raz kolejny pokazuje przykład dobrej współpracy nie tylko z władzami samorządowymi, ale także niesformalizowanymi grupami mieszkańców, którym nieobojętny jest dobry wizerunek gminy. Wspólnie połączyli swoje siły aby ich otoczenie stało się bardziej kolorowe oraz znaczenie szlaku wodnego na rzece Drawie.
 

Czytaj więcej...

Rozmiar tekstu:

Pod koniec listopada Lokalną Organizację Turystyczną „Wokół Drawy” odwiedziła grupa osób skupionych wokół innego zachodniopomorskiego LOTu – „Ujście Regi”. Pod przewodnictwem Marka Ledy i Alicji Łukasik zwiedzano w ten sposób okoliczne tereny prezentując lokalne walory oraz dokonania LOTu z Drawna.
 

Czytaj więcej...

Rozmiar tekstu:

W dniach 29-30 września br. W ramach regionalnych obchodów Światowego Dnia Turystyki pod patronatem Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza odbyło się w Szczecinie VI Zachodniopomorskie Forum Turystyki. Wydarzeniu towarzyszył również konwent Wójtów, Burmistrzów i Prezydentów Województwa Zachodniopomorskiego oraz Posiedzenie Rady Turystyki Pomorza Zachodniego.
 

Czytaj więcej...

Rozmiar tekstu:

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli zachodniopomorskich LOT-ów do udziału w VI Zachodniopomorskim Forum Turystyki, które odbędzie się w dniach 29-30 września 2014 r. w Szczecinie, w hotelu Radisson Blu. To dwudniowe spotkanie przedstawicieli branży turystycznej i członków Konwentu Wójtów, Burmistrzów i Prezydentów Województwa Zachodniopomorskiego, kontynuować będzie działania na rzecz zacieśnienia i intensyfikacji współpracy władz regionalnych i lokalnych z organizacjami pozarządowymi, w szczególności z LOT-ami.

Czytaj więcej...

Rozmiar tekstu:

W Kołobrzegu odbyło się kolejne spotkanie w ramach projektu mającego na celu wypracowanie MODELU współpracy JST i NGO dla sektora turystyki. Był to swego rodzaju prolog przyszłych szkoleń kierowanych bezpośrednio do LOTów w Drawnie i Kołobrzegu.

Czytaj więcej...

Dodaj swój komentarz i włącz się do dyskusji...

zachodniopomorskie pomorskie warminsko-mazurskie podlaskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie łódzkie dolnośląskie opolskie śląskie małopolskie podkarpackie świętokrzyskie lubelskieSite map

 

Szukaj w serwisie

Newsletter

Newsletter

Gryf Turystyczny 2015

Przydatne serwisy