Dobre praktyki

Rozmiar tekstu:

Lokalna Organizacja Turystyczna Wokół Drawy wraz z Gminą Drawno i partnerami zaprasza na I TURYSTYCZNO-PRZYRODNICZY MARATON KAJAKOWY. Impreza odbędzie się w cyklu otwarcia sezonu turystycznego w dniu 27.06.2015 r. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy są w stanie przepłynąć 40 km w czasie nie dłuższym niż 8 godzin. Jako organizatorzy zapewniamy prawie wszystko, w tym świetną zabawę i bardzo atrakcyjną nagrodę.

Czytaj więcej...

Rozmiar tekstu:

Ostatniego dnia maja teren szczecińskich Jasnych Błoni przemieni się w prawdziwie aktywne miasto – POZARZĄDOWO, a w jego granicach zamieszkają lokalne organizacje pozarządowe. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy w niedzielę, 31 maja 2015 r. w godz. 11:00-18:00 na Jasne Błonia na XIV Szczecińskie Spotkanie Organizacji Pozarządowych POD PLATANAMI, który będzie jednym wielkim piknikiem pasji.
 

Czytaj więcej...

Rozmiar tekstu:

W piątek, 22 maja, Lokalna Organizacja Turystyczna „Marina” na zaproszenie Stowarzyszenia Instytut Zachodni oraz Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego wzięła udział w seminarium pn. „Tworzenie i rozwój partnerstw międzysektorowych w dziedzinie turystyki” w Pile.

 

Czytaj więcej...

Rozmiar tekstu:

sala frontPolska Organizacja Turystyczna jest w trakcie realizacji cyklu szkoleń, pod nazwą Wiedza, produkt i współpraca kluczem do sukcesu z których dotychczas odbyły się dwa: na Pomorzu i w Małopolsce. Jesteśmy właśnie na świeżo po spotkaniu w Muszynie, które odbyło się na 22 maja w hotelu Klimek – mowi Prezes POT Rafał Szmytke. Spotkania, które wraz z POT przygotowują Regionalne Organizacje Turystyczne są „szyte na miarę' i każdy region ma możliwości wybrać najciekawszą dla siebie tematykę.
 

Czytaj więcej...

Rozmiar tekstu:

„Warszawa zazdrości takiej imprezy Szczecinowi” takimi słowami Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Rafał Szmytke rozpoczął swoje wystąpienie podczas oficjalnego otwarcia 11 edycji Pikniku nad Odrą i 24 już edycji Targów Turystycznych Market Tour, które odbyły się w ubiegły weekend 9-10 maja w Szczecinie przy Wałach Chrobrego.

 

Czytaj więcej...

Rozmiar tekstu:

Piknik nad Odrą to największa plenerowa impreza w Województwie Zachodniopomorskim, która już corocznie odbywa się w drugi weekend maja w Szczecinie promując turystykę, rekreację i kuchnię polską. Łączy w sobie targi turystyczne MARKET TOUR oraz Targi Żywności i Produktów Ekologicznych - ORGANIC, którym każdorazowo towarzyszy wielkie gotowanie jednego z regionalnych przysmaków a całość odbywa się w wyjątkowej piknikowej atmosferze gromadząc każdorazowo ok. 50 tys. zwiedzających. W tym roku nie zapomniano także o zachodniopomorskich LOT-ach, dla których przygotowano specjalną strefę.

Czytaj więcej...

Dodaj swój komentarz i włącz się do dyskusji...

zachodniopomorskie pomorskie warminsko-mazurskie podlaskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie łódzkie dolnośląskie opolskie śląskie małopolskie podkarpackie świętokrzyskie lubelskieSite map

 

Szukaj w serwisie

Newsletter

Newsletter

Gryf Turystyczny 2015

Przydatne serwisy