Rozmiar tekstu:

Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w partnerstwie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego w ramach projektu realizowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020 Priorytet I umożliwia możliwość przyznania mikro grantu w wysokości do 5000 zł młodym organizacjom pozarządowym, grupom samopomocowym lub grupom nieformalnym, który można przeznaczyć na małe inicjatywy lokalne.

 

Mikrodotacja jest szansą dla Zachodniopomorskich Lokalnych Organizacji Turystycznych i ich członków na realizację oddolnych inicjatyw w ramach dowolnej sfery pożytku publicznego lub wsparcie rozwoju młodej organziacji np. po przez zakup potrzebnego sprzętu (organizacje działąjące krócej niż 12 miesięcy).

W konkursie 2015 planowane jest rozdysponowanie środków w wysokości 320.000,00 zł, pula dotacji podzielona zostanie w sposób następujący:

I lista rankingowa- 32 mikrodotacje
II lista rankingowa- 21 mikrodotacji
III lista rankingowa- 11 mikrodotacji


Szczegółowy obszar działań w ramach inicjatyw lokalnych, zakres inwestycji możliwych do zrealizowania w ramach mikrodotacji, podmioty uprawnione i szczegóły otrzymania grantu dostępne są w regulaminie.

Termin składania wniosków mija 8 kwietnia 2015 r.

Więcej informacji na stronie: www.mikrodotacje-mil.karrsa.pl

Dodaj swój komentarz i włącz się do dyskusji...

zachodniopomorskie pomorskie warminsko-mazurskie podlaskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie łódzkie dolnośląskie opolskie śląskie małopolskie podkarpackie świętokrzyskie lubelskieSite map

 

Szukaj w serwisie

Newsletter

Newsletter

Gryf Turystyczny 2015

Przydatne serwisy