Rozmiar tekstu:

Ostatniego dnia maja teren szczecińskich Jasnych Błoni przemieni się w prawdziwie aktywne miasto – POZARZĄDOWO, a w jego granicach zamieszkają lokalne organizacje pozarządowe. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy w niedzielę, 31 maja 2015 r. w godz. 11:00-18:00 na Jasne Błonia na XIV Szczecińskie Spotkanie Organizacji Pozarządowych POD PLATANAMI, który będzie jednym wielkim piknikiem pasji.
 


Na gości POZARZĄDOWA czekają liczne pokazy, warsztaty i konkursy. Spacerując Zaułkiem Artystów poznamy lokalnych twórców, w Zakątku Zdrowia i Urody zaczerpniemy specjalistycznej wiedzy, a Park Aktywnych skusi niejednego wyzwaniami sportowymi. Dzieci z pewnością pokochają Plac Uśmiechów, a po spacerze warto zaglądnąć do Gościńca Smaków. 

Plan POZARZĄDOWA

Na wielbicieli aktywności na świeżym powietrzu czekają liczne propozycje sportowe, m.in. turniej tenisa ziemnego, ekstremalny tor skimboardowy czy turniej piłki nożnej „Tata i Syn”. Tego dnia na Jasnych Błoniach spotkamy również legendy szczecińskiego sportu. Czekają zwariowane warsztaty street artu dla całej rodziny, oryginalne warsztaty beatboxingu oraz liczne występy na scenie. Dla widzów o mocnych nerwach szczecińska formacja Hunnings Hird przygotowała pokaz walk wikingów, a Polska Fundacja Przeciwdziałania Uzależnieniom mrożące krew w żyłach pokazy skoków rowerowych z rampy. Ale to tylko garść atrakcji, które czekają na wszystkich tej niedzieli.


Więcej informacji znajduje sie na stronie www.platany.org oraz na facebooku.
 

Źródło: www.platany.org

Dodaj swój komentarz i włącz się do dyskusji...

zachodniopomorskie pomorskie warminsko-mazurskie podlaskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie łódzkie dolnośląskie opolskie śląskie małopolskie podkarpackie świętokrzyskie lubelskieSite map

 

Szukaj w serwisie

Newsletter

Newsletter

Gryf Turystyczny 2015

Przydatne serwisy