Rozmiar tekstu:

Coraz lepsze obiekty turystyczne, piękny, region i jego walory turystyczne to dzisiaj za mało. Potrzeba kompetencji i profesjonalnego podejścia do turystów. To w tym celu Darłowska Lokalna Organizacja uruchamia Akademię DarLOTu.

 DarLOT w ramach projektu organizuje szkolenie dla branży turystycznej. W semestrze wiosennym i jesiennym w każdej z partnerskich gmin odbędą się szkolenia organizowane wspólnie z samorządami tych gmin. Pierwsze zajęcia już 14 marca w Darłowie dla przedsiębiorców turystycznych z Darłowa – Darłówka oraz 21 marca w Bobolinie dla Gminy Darłowo.

Stacjonarnie szkolenia będą odbywać się w Centrum Obsługi Turystycznej – Terminalu Odpraw Pasażerskich w Darłówku po jego otwarciu. Podczas szkoleń będzie można posiąść wiedzę z dziedzin obsługi ruchu turystycznego, kultury, obsługi komputerów czy języków obcych. Każde sugestie dotyczące tematyki szkoleń wychodzące od przedstawicieli branży turystycznej zostaną również wzięte pod uwagę.
 

Dodaj swój komentarz i włącz się do dyskusji...

zachodniopomorskie pomorskie warminsko-mazurskie podlaskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie łódzkie dolnośląskie opolskie śląskie małopolskie podkarpackie świętokrzyskie lubelskieSite map

 

Szukaj w serwisie

Newsletter

Newsletter

Gryf Turystyczny 2015

Przydatne serwisy