Rozmiar tekstu:

Pracownia Pozarządowa z Koszalina oraz współrealizatorzy projektu „Rady Pożytku do STANDARDowego Użytku” zapraszają przedstawicieli III Sektora do udziału w Konwencie NGO, który odbędzie się w dniach 24-26.04.2015 r. w Kołobrzegu.

 

 

Konwent NGO skierowany jest do przedstawicieli NGO z terenu województwa: zachodniopomorskiego, pomorskiego, wielkopolskiego i lubuskiego. Jego głównym celem będzie niewątpliwie integracja reprezentantów środowiska NGO, wymiana doświadczeń, wiedzy oraz wzajemna inspiracja do dalszych działań.

Tematyka KONWENTU NGO będzie poruszać zagadnienia dotyczące III Sektora m.in. skutecznego dialogu JST-NGO, regrantingu, fundraisingu – sposobów pozyskiwania środków na działalność, kampanii społecznych w mediach, współpracy w ramach Rad działalności pożytku publicznego i Strategii Rozwoju Sektora Obywatelskiego.

Zaproszeni z całej Polski prelegenci, będą pracować z uczestnikami w formule tzw. „world cafe”, która pozwoli każdemu na czynny udział w dyskusji nt. prezentowanych tematów sektorowych.

Miejscem Konwentu będzie hotel: Olymp 3 SPA & Wellness w Kołobrzegu, ul. Kasprowicza 15.
Zgłoszenia do udziału w KONWENCIE NGO są przyjmowane do 20 kwietnia 2015r.

Więcej informacji (program oraz karta zgłoszenia) można uzyskać na stronie Organizatora.


Źródło: www.pracowniap.org.pl

Dodaj swój komentarz i włącz się do dyskusji...

zachodniopomorskie pomorskie warminsko-mazurskie podlaskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie łódzkie dolnośląskie opolskie śląskie małopolskie podkarpackie świętokrzyskie lubelskieSite map

 

Szukaj w serwisie

Newsletter

Newsletter

Gryf Turystyczny 2015

Przydatne serwisy