Rozmiar tekstu:

W dniach 23-24 czerwca w Hotelu Aquarius w Kołobrzegu odbędzie się VII Zachodniopomorskie Forum Turystyki połączone z 11. FORUM SAMORZĄDOWYM odbywającym się pod hasłem „25 lat doświadczeń samorządu terytorialnego w Polsce – wyzwania na przyszłość. Regiony dla rozwoju Europejskiej Polityki Sąsiedztwa.” oraz  Walnym Zebraniu Członków ZROT.

 

 
To dwudniowe spotkanie będzie doskonałą okazją do kontynuowania zacieśniania i intensyfikacji współpracy przedstawicieli branży turystycznej  i przedstawicieli Jednostek Samorządu Terytorialnego z regionalnymi i lokalnymi organizacjami pozarządowymi, a w szczególności Lokalnymi Organizacjami Turystycznymi (LOT).
 
Kluczowym zagadnieniem Forum będzie podsumowanie realizacji projektu „Partnerstwo regionalne JST i NGO na rzecz sektora turystyki w woj. zachodniopomorskim” i zaprezentowanie modelowych rozwiązań dotyczących zasad współpracy miast i gmin ze ZROT i Lokalnymi Organizacjami Turystycznymi – obszary współdziałania, uwarunkowania organizacyjno–prawne, formy współpracy i możliwości ich finansowania.
 
Spotkanie przedstawicieli szeroko pojętego sektora turystycznego oraz przedstawicieli samorządów, będzie także znakomitą okazją do wręczenia, już po raz drugi, honorowych wyróżnień GRYFA TURYSTYCZNEGO za zasługi dla rozwoju turystyki w województwie zachodniopomorskim.
 
Szczegółowy program wydarzenia oraz formularz zgłoszeniowy dla przedstawicieli zachodniopomorskich LOT dostępny jest w załączniku niniejszego artykułu.

Osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu prosimy o wypełnienie i odesłanie formularza pod numer faks: 91 433 70 03 lub email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15 czerwca 2015 r.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu:
Katarzyna Tomczyk
Tel. 693 400 094, 91 434 21 87 wew. 25
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj swój komentarz i włącz się do dyskusji...

zachodniopomorskie pomorskie warminsko-mazurskie podlaskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie łódzkie dolnośląskie opolskie śląskie małopolskie podkarpackie świętokrzyskie lubelskieSite map

 

Szukaj w serwisie

Newsletter

Newsletter

Gryf Turystyczny 2015

Przydatne serwisy