Rozmiar tekstu:

Celem projektu powołującego do życia stronę forumlot.pl było wzmocnienie potencjału LOT zmierzające do wspólnego, strategicznego i kompleksowego kreowania współpracy, partnerstwa na rzecz rozwoju turystyki w środowisku lokalnym oraz wypracowanie rozwiązań, które będą pozwalały na faktyczne współuczestniczenie wszystkich instytucji, firm i organizacji współtworzących ofertę turystyczną i kształtujących oblicze sektora turystyki.

Aktualnie strona prowadzona jest w ramach projektu „Współpraca lokalna JST i NGO na rzecz sektora turystyki w Kołobrzegu i Drawnie” realizowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach PO Kapitał Ludzki, Priorytet 5.4.2. Mimo lokalnego obszaru działania projektu skupiającego się na woj. Zachodniopomorskim, strona forumlot.pl stanowi platformę wymiany informacji i przykładów dobrych praktyk dla LOT-ów z całego kraju.

Zachęcamy do przesyłania własnych materiałów oraz do korzystania z dostępnych materiałów dotyczących funkcjonowania LOT-ów. Najczęściej zadawane pytania wraz z odpowiedziami zostaną opublikowane w dziale Konsultacje/FAQ.

zachodniopomorskie pomorskie warminsko-mazurskie podlaskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie łódzkie dolnośląskie opolskie śląskie małopolskie podkarpackie świętokrzyskie lubelskieSite map

 

Szukaj w serwisie

Newsletter

Newsletter

Gryf Turystyczny 2015

Przydatne serwisy